XI POLONIJNE MISTRZOSTWA STRZELECKIE
Więcej >>


Księga Pamiątkowa
35 lat klubu

VI- Mistrzostwa Polonijne - wyniki

PUCHAR KONSULA          

                                                                                  
1.EDWARD              SZYBISTY                                                                         
2.KRZYSZTOF         GORYL               
3.WITILD                  SZULEJKO


SKEET KLASA MISTRZOWSKA
1.WITOLD SZULEJKO
2.EDWARD SZYBISTY
3.STANISLAW KIERSZNOWSKI
 
SKEET KLASA POWSZECHNA

1.KRZYSZTOF GORYL
2.KRZYSZTOF PAWLIK
3.MARIUSZ TURCZYN
4.MACIEJ GARLAK
5.ZBIGNIEW HERMAN
6 RYSZARD GOGOLEWSKI                                                                                                                                                                           

TRAP KASA MISTRZOWSKA                                                                                                                              
1. EDWARD      SZYBISTY                                                                                                                         
2. KRZYSZTOF   GORYL                                                                                                                          
3. MIROSLAW    PIERONEK                                                                                                        
4.KRZYSZTOF   ZUBER                                                                                                                        
   ANDRZEJ      LUPINSKI                                                                                                                
   ZBIGNIEW      DUDZINSKI                                                                                                                     
5. WITOLD        SZULEJKO                                                             
    JERZY          KRAWCZYK                                                            
6. MAREK         LINEK                                                                          


TRAP  KLASA POWSZECHNA
1.PAWEL        POSLUSZNY                                                           
2. RYSZARD   GOGOLEWSKI                                                           
3. MAREK        GRABARZ                                                                  
4. GEORGE  TAPPER                                                                        
5. TOMASZ  KOZLOWSKI
6. ZBIGNIEW  HERMAN
    STANISLAW   POSLUSZNY
  ANDZREJ       BARANOWSKI

 

JUNIOR
 1.KUBA SZULEJKO                           
  
 KOBIETA                                                        
1.ANNA HERDUS   

SPONSORS
1.ANDZREJ  CIERKOCZ
2.MARIUSZ   WOLF
3.WOJCIECH  MASLANKA          

STRONA GŁÓWNA | ZAWODY | HISTORIA | GALERIA | KĄCIK ŁOWIECKI | OKRESY POLOWAŃ | TERMINARZ KLUBOWY | KOMUNIKATY | IMPREZY | KONTAKT | WARTO ODWIEDZIĆ